Jadłospis

Żywienie w przedszkolu jest sprawą niezwykle istotną, wiąże się bowiem z zaspokajaniem podstawowej biologicznej potrzeby dziecka.s. Tymoteusza podczas prac w kuchniWiek przedszkolny jest okresem intensywnego rozwoju fizycznego i umysłowego, a to co spożywają dzieci wpływa bezpośrednio na ich samopoczucie i ważne czynności organizmu.

Przedszkole Sióstr Loretanek posiada własną kuchnię wyposażoną w profesjonalny sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków. IMG 5142 CopyPrzygotowywanie posiłków odbywa się z najwyższą starannością, przestrzegając zasad dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej oraz zasad HACCP zapewniających wyeliminowanie nadmiernych strat wartości odżywczej potraw. Jadłospis  przygotowywuje  siostra Tymoteusza we współpracy z dietetykiem. Siostra Tymoteusza posiada tytuł mistrza kucharskiego, dokłada zatem wszelkich starań, by posiłki nie tylko były zdrowe ale również smakowały dzieciom oraz dawały energię do codziennej nauki i zabawy.

SMACZNEGO :)

Poniżej znajduje się jadłospis na najbliższy tydzień (18-22 Luty):

Jadlospis 2019_02_18-22

Plik do pobrania: Plik (pdf)

Jadłospis zaakceptował:

dyrektor przedszkola