Kronika przedszkolna 2013/2014

Rodzinny wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej.

Dnia 7 czerwca 2014 r. dzieci wraz z rodzicami i siostrami, pracującymi w przedszkolu spędzili niezapomniany dzień u Matki Bożej Loretańskiej w Loretto, nieopodal rzeki Liwiec. Niebo było bezchmurne, a piękne słońce towarzyszyło przez cały czas pobytu.

Najważniejszym momentem była Eucharystia, odprawiona przed cudowną figurą Matki Bożej. Nie zabrakło wspólnej zabawy, śpiewu, spacerów po pięknym, loretańskim lesie i oczywiście ogniska. Dzieci były bardzo szczęśliwe, ponieważ mogły do woli korzystać z niegraniczonej przestrzeni. Na zakończenie każda rodzina złożyła swoje prośby i podziękowania u stóp Loretańskiej Pani.