Kronika przedszkolna 2014/2015

Zajęcia plastyczne w plenerze

Dnia 29 maja 2015 r. maluszki wzięły udział w zajęciach na świeżym powietrzu. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała temu przedsięwzięciu. Dzieci wykonały zbiorową pracę plastyczną - kolorowe fajerwerki - za pomocą strzykawek i farb plakatowych. Pracowały z ogromnym zapałem i radością.

Dnia 14,15 i 16 stycznia 2015 r. dzieci  zaprosiły do przedszkola swoich Dziadków i Babcie, by świętować razem z nimi ich święto. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzania: uczyły się piosenek,  wierszyków, zrobiły laurki i upominki. Najpiękniejszym prezentem była wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej odprawionej w intencji przybyłych gości.