Kronika przedszkolna 2014/2015

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Wszystko, co żyje niech chwali Maryję".

Dnia 5 czerwca 2015 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Wszystko, co żyje niech chwali Maryję". Na konkurs wpłynęło 36 prac. Głównymi wyznacznikami przy ocenie były: zgodność z hasłem przewodnim konkursu, oryginalność ujęcia tematu, estetyka wykonania, pomysłowość oraz wkład pracy dziecka. Komisja konkursowa przyznała nagrody główne i wyróżnienia. Zwyciężyła praca wykonana przez Gabrysię Tobołę z grupy 5-latków. Składamy serdeczne gratulacje i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Życzymy dalszego rozwijania i doskonalenia swoich plastycznych talentów oraz opieki Matki Bożej, na cześć której te piękne prace powstały.

Dnia 14,15 i 16 stycznia 2015 r. dzieci  zaprosiły do przedszkola swoich Dziadków i Babcie, by świętować razem z nimi ich święto. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzania: uczyły się piosenek,  wierszyków, zrobiły laurki i upominki. Najpiękniejszym prezentem była wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej odprawionej w intencji przybyłych gości.