Kronika przedszkolna 2014/2015

Bajka pt. „ Stare drzewo" w wykonaniu rodziców

Dnia 13 czerwca 2015 r. w przedszkolu czekała na dzieci miła niespodzianka. To za sprawą rodziców, którzy przygotowali dla swoich pociech przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. Sala 3 – latków zamieniła się w piękny las, a rodzice wcielili się w role leśnych zwierząt. Było bardzo wesoło i radośnie, a w niektórych momentach trochę ....strasznie, szczególnie kiedy do lasu wkroczyli drwale z piłami. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Rodzicom należą się ogromne oklaski i serdeczne podziękowania za tak ambitne i twórcze przedsięwzięcie.

Dnia 14,15 i 16 stycznia 2015 r. dzieci  zaprosiły do przedszkola swoich Dziadków i Babcie, by świętować razem z nimi ich święto. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzania: uczyły się piosenek,  wierszyków, zrobiły laurki i upominki. Najpiękniejszym prezentem była wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej odprawionej w intencji przybyłych gości.