Kronika przedszkolna 2014/2015

Wizyta w Teatrze Baj

Dnia 15 czerwca 2015 r. dzieci z grupy 3- i 4- latków udały się do Teatru Baj na spektakl pt.: „Szałaputki". Mali widzowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy dwóch kurcząt, które zostały zaatakowane przez przebiegłego lisa oraz dzielnej, choć strachliwej myszki, która przybyła im na pomoc. Dzieci chętnie nawiązywały kontakt z aktorami i wczuwały się w przeżycia bajkowych postaci.

Dnia 14,15 i 16 stycznia 2015 r. dzieci  zaprosiły do przedszkola swoich Dziadków i Babcie, by świętować razem z nimi ich święto. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzania: uczyły się piosenek,  wierszyków, zrobiły laurki i upominki. Najpiękniejszym prezentem była wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej odprawionej w intencji przybyłych gości.