Kronika przedszkolna 2014/2015

Rodzinny wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Dnia 20 czerwca 2015 r. dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami przybyły do Loretto, aby podziękować Matce Bożej za wspólnie spędzony rok w przedszkolu. W ich intencji sprawowana była Msza św. przed cudowną figurą. Po niej odbyły się liczne atrakcje na świeżym powietrzu: spacer nad rzekę i do lasu, zabawy i tańce przy ognisku, pieczenie kiełbasek, rozgrywki sportowe i kącik plastyczny. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i radosną atmosferę.

Dnia 14,15 i 16 stycznia 2015 r. dzieci  zaprosiły do przedszkola swoich Dziadków i Babcie, by świętować razem z nimi ich święto. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzania: uczyły się piosenek,  wierszyków, zrobiły laurki i upominki. Najpiękniejszym prezentem była wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej odprawionej w intencji przybyłych gości.