Kronika przedszkolna 2015/2016

Przedstawienie pt.: „ Brzydkie kaczątko" w wykonaniu grupy 4-latków

Dnia 18 maja 2016 r. bezpośrednio po występie najmłodszych przedszkolaków zgromadzili się rodzice dzieci z grupy 4-latków. W prezencie dla swoich rodziców przedstawiły bajkę pt.: ,,Brzydkie kaczątko", które, na przekór tytułowi, okazało się wspaniałym, pięknym łabędziem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Poprzez wspaniałą grę, piękne kostiumy i dekoracje wprowadzili gości w baśniowy świat, a końcowa piosenka Brzydkiego Kaczątka była pouczającym morałem dla wszystkich. Po bajce złożyły serdeczne życzenia, wyśpiewały piosenki i wręczyły upominki. Na koniec nie zabrakło serdecznych uścisków i słodkich buziaków.