Kronika przedszkolna 2015/2016

Występ rodziców z okazji Dnia Dziecka

Dnia 4 czerwca 2016 r. po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków. Tym razem z okazji Dnia Dziecka rodzice przygotowali dzieciom muzyczno- teatralną niespodziankę – były to wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Nasi rodzice wykazali się olbrzymią pomysłowością w interpretacji utworów takich jak: „Żuk", „ Leń", „Samochwała", „Okulary", „ Bambo", „Żaba" „ Na straganie", „Rzepka". Każdy rodzic doskonale przygotował się do swojej roli, przygotował wspaniały strój. Rodzice zaprezentowali się znakomicie, wzbudzili wśród publiczności zachwyt i podziw. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przedstawienia. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem na przedszkolnym placu zabaw.