Strona główna Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej | Wydawnictwo i Sklep | Rekolekcje w Loretto | Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej
Kronika przedszkolna 2015/2016

Spotkanie z piłkarzem i kibicem

Dnia 10 czerwca 2016 r. nasze przedszkole odwiedzili żarliwi kibice piłki nożnej rodzice Kuby z 3- latków i Jasia z 5- latków państwo Czapiewscy. Celem spotkania było wprowadzenie nas w klimat rozpoczynających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Spotkanie rozpoczęło się od rozegrania meczu, każda z grup została podzielona na dwa zespoły. Aby strzelić gola przeciwnej drużynie należało poprawnie odpowiedzieć na wylosowane pytanie. Dzieci z naszego przedszkola wykazały się dużą wiedzą w tym zakresie, świadczyły o tym częste strzały goli. W czasie spotkania mogliśmy poczuć się nie tylko jak prawdziwi sportowcy ale również jak prawdziwi kibice. Każde chętne dziecko wyszło ze spotkania z barwami narodowymi na policzku. Uczyliśmy się okrzyków, jak w najbliższych dniach możemy dopingować naszą reprezentację. Mieliśmy możliwość również zobaczenia jak wygląda strój piłkarza. Na zakończenia spotkania mogliśmy sprawdzić swoją formę wykonując slalom. Bardzo dziękujemy rodzicom chłopców za ciekawe spotkanie i poświęcony czas!