Kronika przedszkolna 2015/2016

Piknik Ignacego

Dnia 19 czerwca 2016 r. w rozpoczynającym się roku 150. rocznicy urodzin i chrztu świętego (20 i 22 lipca 1866 r.) oraz 125. rocznicy święceń kapłańskich (5 lipca 1891 r.) bł. Ignacego Kłopotowskiego przy Katedrze Warszawsko-Praskiej odbył Piknik Ignacego. W programie było wiele atrakcji, między innymi nasza grupa 4-latków wystąpiła z przedstawieniem pt.: „ Brzydkie kaczątko" oraz prezentowała układy taneczne. Była radosna atmosfera i wspólne świętowanie przy domowym cieście upieczonym na tą okazję przez siostry loretanki. Zorganizowane były liczne zabawy i atrakcje dla dzieci. Nie nudzili się również rodzice, którzy bacznie obserwowali swoje pociechy występujące na scenie.