Spotkanie z ks. Januszem Stańczukiem

Dnia 20 kwietnia 2017 r. odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z ks. Januszem Stańczukiem, znanym autorem książek dla dzieci. Na wstępie, ksiądz opowiedział własną bajkę pt. " Zły czarodziej i smok", którą nasze przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały. Następnie zaprezentował różne pozycje książek i zachęcał dzieci do czytania, zarówno w przedszkolu jak i w domu. Zwrócił uwagę o używanie trzech magicznych słów: "proszę, dziękuję przepraszam", które czynią nasze życie pięknym. Na koniec spotkania dzieci podziękowały za interesującą pogadankę.