Występ Rodziców z okazji Dnia Dziecka

Dnia 27 maja 2017 r. rodzice z naszego przedszkola, zrobili swoim pociechom wielką niespodziankę- przygotowali musical. Dzieci oraz wszyscy zebrani goście, po raz kolejny mieli okazję podziwiać talenty rodziców. Nasi artyści postawili sobie trudne zadanie- mieli pocieszyć smutną królewnę. Zaprosili wielu znanych dzieciom postaci, aby tego dokonać. Mieliśmy okazję spotkać między innymi: cztery słonie, Kaczkę Dziwaczkę, królewicza oraz pośpiewać znane i lubiane dziecięce przeboje. Wszyscy byli zachwyceni doskonałym przygotowaniem się artystów do swoich ról, wspaniałymi strojami i ogromną pomysłowością. Rodzice wzbudzili wśród publiczności zachwyt i podziw, co można było wywnioskować po ogromnych oklaskach i gratulacjach. Na zakończenie został przygotowany słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przedstawienia.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!