Msza Święta w intencji rodzin

Dnia 1 czerwca 2017 r. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej z okazji Dnia Dziecka oraz niedawno przeżywanego w przedszkolu Dnia Matki i Ojca o godz. 16.30 odbyła się uroczysta Msza Święta. Podczas Eucharystii, której przewodniczył o. Tomasz Książkiewicz, prosiliśmy o światło Ducha Świętego dla Rodziców by z miłością i cierpliwością wychowywali swe dzieci. Podczas wygłoszonej homilii Ojciec podkreślił trud i odpowiedzialność Rodziców, a jednocześnie zaznaczył, iż prawdziwy wzrost dziecka w łasce i mądrości u Boga i ludzi jest możliwy jedynie w rodzinie. Na zakończenie Eucharystii odbyło się indywidualne błogosławieństwo dzieci, do którego przedszkolaki zaprosiły także swoje rodzeństwo.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!