Msza Święta kończąca rok przedszkolny 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017 r. o godz. 16. 30. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej odbyła się Msza Święta kończąca rok przedszkolny 2016/2017. Eucharystii przewodniczył o. Łukasz Przybyło – klaretyn - który razem z dziećmi, rodzicami i personelem przedszkola dziękował za wszelkie otrzymane dobro w mijającym czasie nauki i pracy oraz prosił o Boże błogosławieństwo na nadchodzące wydarzenia. Wyjątkowo ważnym momentem okazała się homilia, do której wygłoszenia o. Łukasz zaprosił dzieci. Przyjęła ona charakter dialogu, w którym dzieci opowiadały czego się nauczyły w przedszkolu, szczególnie zwracając uwagę na rozwój duchowy. Podczas Mszy Świętej Rodzice złożyli na ręce s. Dominiki – Dyrektor przedszkola – podziękowania wszystkim pracownikom za wszelki trud i wysiłek włożony w rozwój dzieci, zarówno intelektualny jak i duchowy, oraz życzyli aby wiele pragnąć i o wiele prosić, bo jak mawiał ks. Ignacy Kłopotowski: „Pan Jezus chce dawać człowiekowi dużo, bardzo dużo". Na zakończenie przedszkolaki wraz obecnym na Eucharystii rodzeństwem przyjęły uroczyste, indywidualne błogosławieństwo.