Warsztaty kulinarne - muffinki

Dnia 27 lutego 2018 r. w grupie 4 latków odbyły się zajęcia z cyklu warsztatów kulinarnych. Wątkiem przewodnim tego tygodnia był temat; „ Kim, będę gdy dorosnę?" Dzieci miały doskonałą okazję, aby wcielić się w rolę KUCHARZA, przygotowując muffinki. Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, dzieląc je na suche i mokre. Dużą radość sprawiło wbijanie jajek i ztarcie jabłek na tarce. Następnie trzeba było pomieszać wszystkie składniki i nałożyć ciasto do papierowych foremek. Przedszkolaki świetnie się bawiły i z przyjemnością próbowały swoich wypieków.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!