Konkurs Recytatorski „ Jan Brzechwa i Julian Tuwim dzieciom”

W dniach 24 – 25 kwietnia 2018 r. w przedszkolu odbył się konkurs recytatorski. Hasłem tego wydarzenia były słowa: „ Jan Brzechwa i Julian Tuwim dzieciom". Do udziału w konkursie zgłosiło się 40 małych wykonawców. Dzieci swoimi talentami zaskoczyły rodziców, jury oraz kadrę pedagogiczną. Doskonałe opanowanie tekstu, wyjątkowo dobrane stroje i rekwizyty oraz niebywała modulacja głosem a także wspaniale rozwinięta mowa niewerbalna wprowadziły publiczność w atmosferę zasłuchania. Na zakończenie konkursu każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom oraz ich rodzicom, za trud włożony w przygotowanie się do występów oraz dostarczenie wielu emocji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim za rok.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!