Zakończenie roku przedszkolnego

Dnia 22 czerwca w przedszkolu odbyło się zakończenie roku przedszkolnego. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 16. 30 uroczystą Mszą Świętą, w której dziękowaliśmy Bogu za łaski otrzymane w minionym roku nauki i zabawy oraz prosiliśmy o bezpieczne i szczęśliwe przeżycie wakacji. W obchodach tego wydarzenia bardzo licznie uczestniczyli Rodzice przedszkolaków. Po zakończeniu Eucharystii Rodzice wyrazili swoją wdzięczność Siostrom oraz Pracownikom przedszkola za trud wychowania i kształtowania młodego pokolenia. Następnie wszyscy udali się do przedszkola, gdzie w poszczególnych grupach wiekowych odbyły się akademie na zakończenie roku przedszkolnego oraz wręczenie dyplomów. (W młodszych grupach akademie odbyły się przed Eucharystią). Rodzicom dziękujemy serdecznie za liczny udział w uroczystościach kończących rok przedszkolny oraz owocną współpracę i otwartość w ciągu minionego roku. Życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.....