Jasełka

W dniach 15 – 18 stycznia 2019 roku w przedszkolu odbyły się jasełka. Każda grupa wiekowa przygotowała występy prezentując w szczególny sposób talent aktorski dzieci oraz ich umiejętność współpracy. Przygotowane przedstawienia łączyły w sobie dwie okazje: pamiątkę narodzin Pana Jezusa oraz miały być twórczym prezentem dla Babć i Dziadków z okazji Ich święta. Po jasełkach był czas na wręczenie Gościom przygotowanych własnoręcznie prezentów oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło też słów pełnych ciepła, wdzięczności i życzliwości. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przybyli na występy przedszkolaków, a szczególnie ukochanym Babciom i Dziadkom.

3 latki:

4 latki:

5 latki:

6 latki:

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!