Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Dnia 27 maja 2019 r. dzieci z grup 3 i 4 latków udały się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Docelowo przedszkolaki miały zajęcia w odpowiedniej galerii wiekowej zatytułowanej „Bzzzz". Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy dzieci na temat otaczającego świata, zaciekawienie przyrodą i poznanie praw nią rządzących. Interesującym momentem były przeprowadzone warsztaty z wodą, które wprowadziły dzieci w świat siły ciążenia. Przedszkolakom nie zabrakło też świetnej zabawy ruchowej z wirującymi chustami oraz ćwiczeń rozwijających refleks oraz spostrzegawczość.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!