Rodzinny piknik w Loretto

Dnia 15 czerwca 2019 r. odbył się rodzinny piknik w Loretto. Wspólne świętowanie rozpoczęła Msza Święta w intencji rodzin dzieci uczęszczających do przedszkola Sióstr Loretanek, która zakończyła się uroczystym zawierzeniem rodzin prowadzeniu Pani Loretańskiej. Po części duchowej odbył się etap rekreacyjny. Rodziny udały się na kąpiel w pobliskiej rzece Liwiec, po czym nastąpiło wspólne grillowanie. Nauczyciele przedszkola przygotowali dla dzieci i nie tylko różne trakcje w zakresie plastycznym, sportowym oraz integracyjnym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku za obecność, aktywne włączenie się w proponowane zabawy oraz radowanie się wspólnotą. Siostrze Dyrektor składamy podziękowanie za przygotowanie całego wydarzenia i mamy nadzieje na spotkanie za rok....

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!