Uroczysta Msza Święta rozpoczynająca rok przedszkolny 2019/2020

Dnia 11 września 2019 roku w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej odbyła się uroczysta Msza Święta rozpoczynająca rok szkolny 2019/2020, w czasie której wspólnie prosiliśmy Boga o potrzebne łaski dla dzieci oraz wychowawców przedszkola. Oprawę liturgiczną przygotowały grupy 5 i 6 - latków przy akompaniamencie instrumentów i współudziale rodziców. W dialogowej homilii z dziećmi ks. Tomasz wykorzystał kalendarz. Podkreślił on, iż czas upływa, jesteśmy starsi i powinno to owocować głębszym zaangażowaniem w życie modlitwy. Zauważył w tym miejscu ważną rolę rodziców oraz Sióstr pracujących w przedszkolu. Eucharystia zakończyła się indywidualnym błogosławieństwem dzieci.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!