Przegląd Pieśni Religijnej i Patriotycznej POLSKA – MOJA OJCZYZNA

W dniach 12 – 13 listopada 2019 roku w przedszkolu odbył się Przegląd Pieśni Religijnej i Patriotycznej. Hasłem przewodnim były słowa „Polska – moja Ojczyzna". W występach liczny udział wzięły przedszkolaki wszystkich grup wiekowych. Niespodzianką był grupowy występ 4-latków przygotowanych przez s. Marcelinę. A pięknym uwieńczeniem wspólnego dwudniowego śpiewania i zachwytu nad wolnością był występ Rodziców z grupy 5 – latków. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za zaangażowanie w kształtowanie patriotyzmu w sercach dzieci i przygotowanie ich do występu. Dziękujemy s. Dyrektor za zorganizowanie wspólnego świętowania razem z patriotyczną pieśnią oraz słodkie upominki...

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii - zapraszamy!